Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > RT0603FRE07280KL
Poproś o wycenę
polski
5469577Obraz RT0603FRE07280KL.Yageo
RT0603FRE07280KL
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
5000+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    RT0603FRE07280KL
  • Opis
    RES SMD 280K OHM 1% 1/10W 0603
  • Model ECAD
  • Tolerancja
    ±1%
  • Współczynnik temperaturowy
    ±50ppm/°C
  • Dostawca urządzeń Pakiet
    0603
  • Rozmiar / Wymiar
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Seria
    RT
  • Tryb panel
    280 kOhms
  • Moc (W)
    0.1W, 1/10W
  • Opakowania
    Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    0603 (1608 Metric)
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 155°C
  • Liczba zakończeń
    2
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    19 Weeks
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • cechy
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    280 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film