Dom > Produkty > Rezystory > Rezystory podwozia > PCXR50000B
Poproś o wycenę
polski
PCXR50000B
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    PCXR50000B
  • Opis
    PCXR50000B 5 PPM
  • Stan ołowiu / status RoHS
  • Arkusze danych
  • Model ECAD
  • Tolerancja
    ±0.1%
  • Współczynnik temperaturowy
    ±5ppm/°C
  • Rozmiar / Wymiar
    1.575" L x 0.787" W (40.00mm x 20.00mm)
  • Seria
    PC
  • Tryb panel
    500 mOhms
  • Moc (W)
    10W
  • Opakowania
  • Package / Case
    Radial
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 155°C
  • element mocowania
    Flanges
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    20 Weeks
  • Lead Style
    4-Terminal
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    0.205" (5.20mm)
  • cechy
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    500 mOhms ±0.1% 10W Metal Foil Chassis Mount Resistor