Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > RNCF2512DTC205R
Poproś o wycenę
polski
RNCF2512DTC205R
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
4000+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    RNCF2512DTC205R
  • Opis
    RES 205 OHM 0.5% 3/4W 2512
  • Model ECAD
  • Tolerancja
    ±0.5%
  • Współczynnik temperaturowy
    ±50ppm/°C
  • Dostawca urządzeń Pakiet
    2512
  • Rozmiar / Wymiar
    0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
  • Seria
    RNCF
  • Tryb panel
    205 Ohms
  • Moc (W)
    0.75W, 3/4W
  • Opakowania
    Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    2512 (6432 Metric)
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 155°C
  • Liczba zakończeń
    2
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    12 Weeks
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • cechy
    Automotive AEC-Q200
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    205 Ohms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film