Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > RMCF0805FG30K1
Poproś o wycenę
polski
2480246Obraz RMCF0805FG30K1.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FG30K1
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
10000+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    RMCF0805FG30K1
  • Opis
    RES 30.1K OHM 1% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Tolerancja
    ±1%
  • Współczynnik temperaturowy
    ±100ppm/°C
  • Dostawca urządzeń Pakiet
    0805
  • Rozmiar / Wymiar
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Seria
    RMCF
  • Tryb panel
    30.1 kOhms
  • Moc (W)
    0.125W, 1/8W
  • Opakowania
    Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Inne nazwy
    RMC 1/10 30.1K 1% G