Dom > Produkty > Złącza, połączenia > Złącza okrągłe > 8LT325F61PC
Poproś o wycenę
polski
8LT325F61PC
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    8LT325F61PC
  • Opis
    8LT 61C 61#20 PIN RECP
  • Model ECAD
  • napięcie znamionowe
  • Zakończenie
    Crimp
  • Zastawianie
    Shielded
  • Rozmiar osłony, MIL
  • Rozmiar osłony - Insert
    25-61
  • Materiał powłoki
    Aluminum Alloy
  • Wykończenie powłoki
    Nickel
  • Seria
    MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
  • Opakowania
    Bulk
  • Inne nazwy
  • Orientacja
    C
  • temperatura robocza
    -65°C ~ 200°C
  • Liczba biegunów
    61
  • Rodzaj mocowania
    Panel Mount
  • element mocowania
    Flange
  • Materiał Palność ocena
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    12 Weeks
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wstaw materiał
    Thermoplastic
  • Stopień ochrony
    Environment Resistant
  • cechy
  • mocowanie Rodzaj
    Bayonet Lock
  • szczegółowy opis
    61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
  • Aktualna ocena
    7.5A
  • Materiał styków
    Copper Alloy
  • Kontakt z grubością wykończenia - krycie
  • Skontaktuj się z Finish - Mating
    Gold
  • Typ złącza
    Receptacle, Male Pins
  • Kolor
    Silver
  • Otwarcie kablowa
  • Materiał Backshell, poszycie
  • Aplikacje
    Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
8LT325F61PC-LC
8LT325F61PC-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT