Dom > Produkty > Kryształy, oscylatory, rezonatory > Programowalne oscylatory > SIT9005AIU1H-18EB
Poproś o wycenę
polski
SIT9005AIU1H-18EB
  • Part Number
    SIT9005AIU1H-18EB
  • Napięcie - Dostawa
    1.8V
  • Rodzaj
    SSXO
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.25%, Center Spread
  • Rozmiar / Wymiar
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Seria
    SIT9005
  • temperatura robocza
    -40°C ~ 85°C
  • Wysokość
    0.030" (0.76mm)
  • Funkcjonować
    Enable/Disable
  • Stabilność częstotliwości (ogółem)
  • Stabilność częstotliwości
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • szczegółowy opis
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Obecny - Dostawa (Max)
    5.5mA
  • Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks)
    5.2mA
  • Dostępne Zakres częstotliwości
    1MHz ~ 141MHz