Dom > Produkty > Kryształy, oscylatory, rezonatory > Programowalne oscylatory > SIT9005AIT2H-33DF
Poproś o wycenę
polski
SIT9005AIT2H-33DF
  • Part Number
    SIT9005AIT2H-33DF
  • Napięcie - Dostawa
    3.3V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.765%, Center Spread
  • Rozmiar / Wymiar
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • temperatura robocza
    -40°C ~ 85°C
  • Wysokość
    0.030" (0.76mm)
  • Stabilność częstotliwości
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • szczegółowy opis
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
  • Obecny - Dostawa (Max)
    6.5mA
  • Dostępne Zakres częstotliwości
    1MHz ~ 141MHz