Dom > Produkty > Kryształy, oscylatory, rezonatory > Programowalne oscylatory > SIT9005AIR7G-18DP
Poproś o wycenę
polski
SIT9005AIR7G-18DP
  • Part Number
    SIT9005AIR7G-18DP
  • Napięcie - Dostawa
    1.8V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -4.28%, Down Spread
  • Rozmiar / Wymiar
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • temperatura robocza
    -40°C ~ 85°C
  • Wysokość
    0.030" (0.76mm)
  • Stabilność częstotliwości
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • szczegółowy opis
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
  • Obecny - Dostawa (Max)
    5.5mA
  • Dostępne Zakres częstotliwości
    1MHz ~ 141MHz