Dom > Produkty > Kryształy, oscylatory, rezonatory > Programowalne oscylatory > SIT9005ACE7D-25NP
Poproś o wycenę
polski
461670
SIT9005ACE7D-25NP
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    SIT9005ACE7D-25NP
  • Opis
    OSC MEMS
  • Model ECAD
  • Napięcie - Dostawa
    2.5V
  • Rodzaj
    SSXO
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -4.28%, Down Spread
  • Rozmiar / Wymiar
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Seria
    SIT9005
  • oceny
  • Programowalny Rodzaj
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Wydajność
    LVCMOS
  • temperatura robocza
    -20°C ~ 70°C
  • Rodzaj mocowania
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość
    0.030" (0.76mm)
  • Funkcjonować
  • Stabilność częstotliwości (ogółem)
  • Stabilność częstotliwości
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • szczegółowy opis
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
  • Obecny - Dostawa (Max)
    6.5mA
  • Rezonator bazowy
    MEMS
  • Dostępne Zakres częstotliwości
    1MHz ~ 141MHz