Dom > Produkty > Kryształy, oscylatory, rezonatory > Programowalne oscylatory > SIT9003AC-1-28EB
Poproś o wycenę
polski
4083105Obraz SIT9003AC-1-28EB.SiTime
SIT9003AC-1-28EB
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    SIT9003AC-1-28EB
  • Opis
    OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 2.8V
  • Model ECAD
  • Napięcie - Dostawa
    2.8V
  • Rodzaj
    XO (Standard)
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.25%, Center Spread
  • Rozmiar / Wymiar
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Seria
    SiT9003
  • oceny
  • Programowalny Rodzaj
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Opakowania
    Bulk
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Wydajność
    LVCMOS, LVTTL
  • temperatura robocza
    -20°C ~ 70°C
  • Rodzaj mocowania
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość
    0.031" (0.79mm)
  • Funkcjonować
    Enable/Disable
  • Stabilność częstotliwości (ogółem)
    ±50ppm
  • Stabilność częstotliwości
    ±50ppm
  • szczegółowy opis
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Obecny - Dostawa (Max)
    4.1mA
  • Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks)
    2.2µA
  • Rezonator bazowy
    MEMS
  • Dostępne Zakres częstotliwości
    1MHz ~ 110MHz