Dom > Produkty > Kryształy, oscylatory, rezonatory > Programowalne oscylatory > SIT8924BMB7-33N
Poproś o wycenę
polski
6838680Obraz SIT8924BMB7-33N.SiTime
SIT8924BMB7-33N
  • Part Number
    SIT8924BMB7-33N
  • Opis
    OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM SMD
  • Model ECAD
  • Napięcie - Dostawa
    3.3V
  • Rozmiar / Wymiar
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Seria
    SiT8924B
  • oceny
    AEC-Q100
  • Wydajność
    LVCMOS, LVTTL
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 125°C
  • Wysokość
    0.032" (0.80mm)
  • Funkcjonować
  • Stabilność częstotliwości (ogółem)
    ±20ppm
  • Stabilność częstotliwości
    ±20ppm
  • szczegółowy opis
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
  • Obecny - Dostawa (Max)
    4.8mA
  • Dostępne Zakres częstotliwości
    1MHz ~ 110MHz