Dom > Produkty > Kryształy, oscylatory, rezonatory > Programowalne oscylatory > SIT8920BML7-18S
Poproś o wycenę
polski
6535202Obraz SIT8920BML7-18S.SiTime
SIT8920BML7-18S
  • Part Number
    SIT8920BML7-18S
  • Opis
    OSC MEMES
  • Model ECAD
  • Napięcie - Dostawa
    1.8V
  • Rozmiar / Wymiar
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Seria
    SiT8920B
  • Wydajność
    LVCMOS
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 125°C
  • Wysokość
    0.032" (0.80mm)
  • Funkcjonować
    Standby
  • Stabilność częstotliwości (ogółem)
  • Stabilność częstotliwości
    ±20ppm
  • szczegółowy opis
    XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead
  • Obecny - Dostawa (Max)
    4.5mA
  • Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks)
    4µA
  • Dostępne Zakres częstotliwości
    1MHz ~ 110MHz