Dom > Produkty > Kryształy, oscylatory, rezonatory > Programowalne oscylatory > SIT8918BER1-33S
Poproś o wycenę
polski
SIT8918BER1-33S
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    SIT8918BER1-33S
  • Opis
    OSC MEMS
  • Model ECAD
  • Napięcie - Dostawa
    3.3V
  • Rodzaj
    XO (Standard)
  • Spread Spectrum Bandwidth
  • Rozmiar / Wymiar
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Seria
    SiT8918B
  • oceny
  • Programowalny Rodzaj
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Wydajność
    LVCMOS
  • temperatura robocza
    -40°C ~ 105°C
  • Rodzaj mocowania
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość
    0.032" (0.80mm)
  • Funkcjonować
    Standby
  • Stabilność częstotliwości (ogółem)
  • Stabilność częstotliwości
    ±20ppm
  • szczegółowy opis
    XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead
  • Obecny - Dostawa (Max)
    4.7mA
  • Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks)
    8.5µA
  • Rezonator bazowy
    MEMS
  • Dostępne Zakres częstotliwości
    1MHz ~ 110MHz