Dom > Produkty > Zespoły kablowe > Prostokątne przewody kablowe > TCSD-15-D-06.75-01-N-R
Poproś o wycenę
polski
TCSD-15-D-06.75-01-N-R
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    TCSD-15-D-06.75-01-N-R
  • Opis
    2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Stan ołowiu / status RoHS
    Bezołowiowa / zgodna z RoHS
  • Model ECAD
  • Stosowanie
  • Zastawianie
    Unshielded
  • Seria
    Tiger Eye™ TCSD
  • Pitch - Złącze
    0.079" (2.00mm)
  • Pitch - Kabel
    0.039" (1.00mm)
  • Liczba rzędów
    2
  • Liczba biegunów
    30
  • Długość
    0.563' (171.45mm, 6.75")
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • cechy
    Polarizing Key
  • szczegółowy opis
    30 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.563' (171.45mm, 6.75")