Dom > Produkty > Kondensatory > Aluminiowe kondensatory elektrolityczne > EEU-EE2W150
Poproś o wycenę
polski
2277782Obraz EEU-EE2W150.Panasonic Electronic Components
EEU-EE2W150
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    EEU-EE2W150
  • Opis
    CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL
  • Model ECAD
  • Tolerancja
    15µF
  • Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu
    0.197" (5.00mm)
  • Rozmiar / Wymiar
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Seria
    EE
  • Stan RoHS
    Bulk
  • Ripple Current - niska częstotliwość
    General Purpose
  • tętnienia prądu
    Polar
  • Polaryzacja
    Radial, Can
  • Pitch - Złącze
    450V
  • Package / Case
  • Inne nazwy
    EEUEE2W150
    P13673
  • temperatura robocza
    -25°C ~ 105°C
  • Ilość Kondensatory
    273mA @ 120Hz
  • Rodzaj mocowania
    Through Hole
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    14 Weeks
  • Numer części producenta
    EEU-EE2W150
  • Żywotność @ Temp.
  • Impedancja
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • Rozszerzony opis
    15µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    ±20%
  • Opis
    CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL
  • Aplikacje
    10000 Hrs @ 105°C