Dom > Produkty > Kondensatory > Aluminiowe kondensatory elektrolityczne > EEU-EB1A221
Poproś o wycenę
polski
5887427Obraz EEU-EB1A221.Panasonic
EEU-EB1A221
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    EEU-EB1A221
  • Opis
    CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    10V
  • Tolerancja
    ±20%
  • Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu
  • Rozmiar / Wymiar
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Seria
    EB
  • Ripple Current @ Low Frequency
    152mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    197.6mA @ 100kHz
  • oceny
  • Polaryzacja
    Polar
  • Opakowania
    Bulk
  • Package / Case
    Radial, Can
  • Inne nazwy
    EEUEB1A221
    P13116
  • temperatura robocza
    -40°C ~ 105°C
  • Rodzaj mocowania
    Through Hole
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Żywotność @ Temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Główny odstęp
    0.098" (2.50mm)
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    0.591" (15.00mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
  • szczegółowy opis
    220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
  • Pojemność
    220µF