Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory Filmowe > ECW-FD2W224K4
Poproś o wycenę
polski
2788447Obraz ECW-FD2W224K4.Panasonic
ECW-FD2W224K4
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1200+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    ECW-FD2W224K4
  • Opis
    CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD
  • Model ECAD
  • Napięcie znamionowe - DC
    450V
  • Napięcie znamionowe - AC
  • Tolerancja
    ±10%
  • Zakończenie
    PC Pins
  • Rozmiar / Wymiar
    0.496" L x 0.197" W (12.60mm x 5.00mm)