Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory Filmowe > ECQ-E2184JB
Poproś o wycenę
polski
2084856Obraz ECQ-E2184JB.Panasonic
ECQ-E2184JB
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    ECQ-E2184JB
  • Opis
    CAP FILM 0.18UF 5% 250VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Napięcie znamionowe - DC
    250V
  • Napięcie znamionowe - AC
  • Tolerancja
    ±5%
  • Zakończenie
    PC Pins
  • Rozmiar / Wymiar
    0.406" L x 0.197" W (10.30mm x 5.00mm)
  • Seria
    ECQ-E(B)
  • oceny
  • Opakowania
    Bulk
  • Package / Case
    Radial
  • Inne nazwy
    ECQE2184JB
    P14657
  • temperatura robocza
    -40°C ~ 105°C
  • Rodzaj mocowania
    Through Hole
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    18 Weeks
  • Główny odstęp
    0.295" (7.50mm)
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    0.421" (10.70mm)
  • cechy
  • Materiał dielektryka
    Polyester, Metallized
  • szczegółowy opis
    0.18µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
  • Pojemność
    0.18µF