Dom > Produkty > Kondensatory > Aluminiowe kondensatory elektrolityczne > ECO-S2WB820BA
Poproś o wycenę
polski
261480Obraz ECO-S2WB820BA.Panasonic
ECO-S2WB820BA
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    ECO-S2WB820BA
  • Opis
    CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    450V
  • Tolerancja
    ±20%
  • Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu
  • Rozmiar / Wymiar
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Seria
    TS-HB
  • Ripple Current @ Low Frequency
    560mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    638.4mA @ 100kHz
  • oceny
  • Polaryzacja
    Polar
  • Opakowania
    Bulk
  • Package / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Inne nazwy
    ECOS2WB820BA
    P10154
  • temperatura robocza
    -25°C ~ 105°C
  • Rodzaj mocowania
    Through Hole
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Żywotność @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Główny odstęp
    0.394" (10.00mm)
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    1.181" (30.00mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    2.022 Ohm @ 120Hz
  • szczegółowy opis
    82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.022 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Pojemność
    82µF