Dom > Produkty > Kondensatory > Aluminiowe kondensatory elektrolityczne > UVK2W4R7MPD
Poproś o wycenę
polski
4665256Obraz UVK2W4R7MPD.Nichicon
UVK2W4R7MPD
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    UVK2W4R7MPD
  • Opis
    CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    450V
  • Tolerancja
    ±20%
  • Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu
  • Rozmiar / Wymiar
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Seria
    UVK
  • Ripple Current @ Low Frequency
    46mA @ 120Hz
  • oceny
  • Polaryzacja
    Polar
  • Opakowania
    Bulk
  • Package / Case
    Radial, Can
  • Inne nazwy
    UVK2W4R7MPD-ND
  • temperatura robocza
    -25°C ~ 85°C
  • Rodzaj mocowania
    Through Hole
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    27 Weeks
  • Żywotność @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Główny odstęp
    0.197" (5.00mm)
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    0.551" (14.00mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
  • szczegółowy opis
    4.7µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Pojemność
    4.7µF