Dom > Produkty > Kondensatory > Aluminiowe kondensatory elektrolityczne > UUG2D680MNQ1MS
Poproś o wycenę
polski
6842613Obraz UUG2D680MNQ1MS.Nichicon
UUG2D680MNQ1MS
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
250+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    UUG2D680MNQ1MS
  • Opis
    CAP ALUM 68UF 20% 200V SMD
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    200V
  • Tolerancja
    ±20%
  • Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu
    0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm)
  • Rozmiar / Wymiar
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Seria
    UUG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    505mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    808mA @ 10kHz
  • oceny
  • Polaryzacja
    Polar
  • Opakowania
    Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    Radial, Can - SMD
  • temperatura robocza
    -40°C ~ 85°C
  • Rodzaj mocowania
    Surface Mount
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    18 Weeks
  • Żywotność @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Główny odstęp
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
  • szczegółowy opis
    68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • Pojemność
    68µF