Dom > Produkty > Kondensatory > Aluminiowe kondensatory elektrolityczne > UPJ1J470MPD
Poproś o wycenę
polski
1009861Obraz UPJ1J470MPD.Nichicon
UPJ1J470MPD
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    UPJ1J470MPD
  • Opis
    CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    63V
  • Tolerancja
    ±20%
  • Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu
  • Rozmiar / Wymiar
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Seria
    UPJ
  • Ripple Current @ Low Frequency
    215mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    365mA @ 10kHz
  • oceny
  • Polaryzacja
    Polar
  • Opakowania
    Bulk
  • Package / Case
    Radial, Can
  • Inne nazwy
    UPJ1J470MPD-ND
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 105°C
  • Rodzaj mocowania
    Through Hole
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    24 Weeks
  • Żywotność @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Główny odstęp
    0.138" (3.50mm)
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedancja
    370 mOhms
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
  • szczegółowy opis
    47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • Pojemność
    47µF