Dom > Produkty > Kondensatory > Aluminiowe kondensatory elektrolityczne > UMR0J220MCD2TP
Poproś o wycenę
polski
UMR0J220MCD2TP
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
2000+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    UMR0J220MCD2TP
  • Opis
    CAP ALUM 22UF 20% 6.3V THRU HOLE
  • Stan ołowiu / status RoHS
  • Arkusze danych
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    6.3V
  • Tolerancja
    ±20%
  • Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu
  • Rozmiar / Wymiar
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Seria
    UMR
  • Ripple Current @ Low Frequency
    21mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    31.5mA @ 10kHz
  • oceny
  • Polaryzacja
    Polar
  • Package / Case
    Radial, Can
  • temperatura robocza
    -40°C ~ 85°C
  • Rodzaj mocowania
    Through Hole
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    22 Weeks
  • Żywotność @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Główny odstęp
    0.059" (1.50mm)
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
  • szczegółowy opis
    22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Pojemność
    22µF