Dom > Produkty > Kondensatory > Aluminiowe kondensatory elektrolityczne > UCY2C151MHD91TO
Poproś o wycenę
polski
UCY2C151MHD91TO
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
500+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    UCY2C151MHD91TO
  • Opis
    CAP ALUM 150UF 20% 160V THRUHOLE
  • Stan ołowiu / status RoHS
  • Arkusze danych
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    160V
  • Tolerancja
    ±20%
  • Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu
  • Rozmiar / Wymiar
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Seria
    UCY
  • Ripple Current @ Low Frequency
    760mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.52A @ 100kHz
  • oceny
  • Polaryzacja
    Polar
  • Package / Case
    Radial, Can
  • temperatura robocza
    -40°C ~ 105°C
  • Rodzaj mocowania
    Through Hole
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    23 Weeks
  • Żywotność @ Temp.
    12000 Hrs @ 105°C
  • Główny odstęp
    0.197" (5.00mm)
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    1.043" (26.50mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
  • szczegółowy opis
    150µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
  • Pojemność
    150µF