Dom > Produkty > Ochrona obwodu > TVS - Diody > MAPLAD18KP13A
Poproś o wycenę
polski
MAPLAD18KP13A
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
100+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    MAPLAD18KP13A
  • Opis
    TVS DIODE 13V 21.5V PLAD
  • Stan ołowiu / status RoHS
    Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Arkusze danych
  • Model ECAD
  • Napięcie - Reverse patowa (typ)
    13V
  • Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp
    21.5V
  • Napięcie - podziały (min)
    14.4V
  • Kanały jednokierunkowe
    1
  • Rodzaj
    Zener
  • Dostawca urządzeń Pakiet
    PLAD
  • Seria
    Military, MIL-PRF-19500
  • Ochrona linii zasilających
    No
  • Moc - Peak Pulse
    18000W (18kW)
  • Opakowania
    Bulk
  • Package / Case
    Nonstandard SMD
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Rodzaj mocowania
    Surface Mount
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs)
    838A