Dom > Produkty > Zintegrowane obwody (ICS) > Wbudowany - Mikrokontrolery > AT91M40400-25AI
Poproś o wycenę
polski
6435090Obraz AT91M40400-25AI.Micrel / Microchip Technology
AT91M40400-25AI
  • Part Number
    AT91M40400-25AI
  • Opis
    IC MCU 32BIT ROMLESS 100TQFP
  • Stan ołowiu / status RoHS
    Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Arkusze danych
  • Model ECAD
  • Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd)
    2.7 V ~ 3.6 V
  • Dostawca urządzeń Pakiet
    100-TQFP (14x14)
  • Prędkość
    25MHz
  • Seria
    AT91SAM
  • Wielkość pamięci RAM
    4K x 8
  • Typ pamięci programu
    ROMless
  • Rozmiar pamięci programu
  • Peryferia
    WDT
  • Opakowania
    Tray
  • Package / Case
    100-TQFP
  • Typ oscylatora
    External
  • temperatura robocza
    -40°C ~ 85°C