Dom > Produkty > Złącza, połączenia > Złącza okrągłe > PAH.M0.8GL.LC65Z
Poproś o wycenę
polski
PAH.M0.8GL.LC65Z
  • Part Number
    PAH.M0.8GL.LC65Z
  • Opis
    CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP
  • Model ECAD
  • napięcie znamionowe
  • Zakończenie
    Solder Cup
  • Zastawianie
    Unshielded
  • Rozmiar osłony, MIL
  • Rozmiar osłony - Insert
    M08
  • Materiał powłoki
    Polysulfone (PSU)
  • Wykończenie powłoki
  • Seria
    1P
  • Opakowania
    Bulk
  • Orientacja
    H
  • temperatura robocza
    -50°C ~ 150°C
  • Liczba biegunów
    8
  • Rodzaj mocowania
    Free Hanging (In-Line)
  • element mocowania
  • Materiał Palność ocena
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wstaw materiał
    Polyetheretherketone (PEEK)
  • Stopień ochrony
    IP50 - Dust Protected
  • cechy
    Backshell
  • mocowanie Rodzaj
    Push-Pull, Detent Lock
  • szczegółowy opis
    8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Aktualna ocena
    5A
  • Materiał styków
  • Kontakt z grubością wykończenia - krycie
  • Skontaktuj się z Finish - Mating
    Gold
  • Typ złącza
    Plug, Female Sockets
  • Kolor
    Gray
  • Otwarcie kablowa
    0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)