Poproś o wycenę
polski
2857768Obraz RTF025N03TL.LAPIS Semiconductor
RTF025N03TL
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
5+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    RTF025N03TL
  • Model ECAD
  • VGS (th) (Max) @ Id
    1.5V @ 1mA
  • Vgs (maks.)
    12V
  • Technologia
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Dostawca urządzeń Pakiet
    TUMT3
  • Seria
  • RDS (Max) @ ID, Vgs
    67 mOhm @ 2.5A, 4.5V
  • Strata mocy (max)
    800mW (Ta)
  • Opakowania
    Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    3-SMD, Flat Leads
  • Inne nazwy
    RTF025N03TLTR
  • temperatura robocza
    150°C (TJ)
  • Rodzaj mocowania
    Surface Mount
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    10 Weeks
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds
    270pF @ 10V
  • Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs
    5.2nC @ 4.5V
  • Rodzaj FET
    N-Channel
  • Cecha FET
  • Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On)
    2.5V, 4.5V
  • Spust do źródła napięcia (Vdss)
    30V
  • szczegółowy opis
    N-Channel 30V 2.5A (Ta) 800mW (Ta) Surface Mount TUMT3
  • Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C
    2.5A (Ta)