Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 2220Y5000562FFR
Poproś o wycenę
polski
6849613Obraz 2220Y5000562FFR.Knowles Syfer
2220Y5000562FFR
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
4000+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    2220Y5000562FFR
  • Opis
    CAP CER 5600PF 500V C0G/NP0 2220
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    500V
  • Tolerancja
    ±1%
  • Grubość (maks)
    0.098" (2.50mm)
  • Współczynnik temperaturowy
    C0G, NP0 (1B)
  • Rozmiar / Wymiar
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Seria
    FlexiCap™
  • oceny
  • Opakowania
    Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    2220 (5750 Metric)
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 125°C
  • Rodzaj mocowania
    Surface Mount, MLCC
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    8 Weeks
  • Lead Style
  • Główny odstęp
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
  • cechy
    Soft Termination
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    5600pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
  • Pojemność
    5600pF