Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1812Y0250182KFT
Poproś o wycenę
polski
5890407Obraz 1812Y0250182KFT.Knowles Syfer
1812Y0250182KFT
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1000+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    1812Y0250182KFT
  • Opis
    CAP CER 1800PF 25V C0G/NP0 1812
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    25V
  • Tolerancja
    ±10%
  • Grubość (maks)
    0.098" (2.50mm)
  • Współczynnik temperaturowy
    C0G, NP0
  • Rozmiar / Wymiar
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Seria
    FlexiCap™
  • oceny
  • Opakowania
    Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    1812 (4532 Metric)
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 125°C
  • Rodzaj mocowania
    Surface Mount, MLCC
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    8 Weeks
  • Lead Style
  • Główny odstęp
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
  • cechy
    Soft Termination
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    1800pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
  • Pojemność
    1800pF