Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1808YA250221KCTSP
Poproś o wycenę
polski
89350Obraz 1808YA250221KCTSP.Knowles Syfer
1808YA250221KCTSP
  • Part Number
    1808YA250221KCTSP
  • Opis
    CAP CER 220PF 250V C0G/NP0 1808
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    250V
  • Tolerancja
    ±10%
  • Grubość (maks)
    0.079" (2.00mm)
  • Współczynnik temperaturowy
    C0G, NP0 (1B)
  • Rozmiar / Wymiar
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Seria
    FlexiCap™
  • oceny
    X2
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 125°C
    9 Weeks
  • cechy
    Soft Termination, High Voltage
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    220pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
  • Pojemność
    220pF