Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1808Y2506P80DFT
Poproś o wycenę
polski
5720354Obraz 1808Y2506P80DFT.Knowles Syfer
1808Y2506P80DFT
  • Part Number
    1808Y2506P80DFT
  • Opis
    CAP CER 6.8PF 250V C0G/NP0 1808
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    250V
  • Tolerancja
    ±0.5pF
  • Grubość (maks)
    0.079" (2.00mm)
  • Współczynnik temperaturowy
    C0G, NP0
  • Rozmiar / Wymiar
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Seria
    FlexiCap™
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 125°C
    8 Weeks
  • cechy
    Soft Termination, High Temperature
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    6.8pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
  • Pojemność
    6.8pF