Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1206J0255P60DFT
Poproś o wycenę
polski
3559103Obraz 1206J0255P60DFT.Knowles Syfer
1206J0255P60DFT
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
5000+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    1206J0255P60DFT
  • Opis
    CAP CER 5.6PF 25V C0G/NP0 1206
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    25V
  • Tolerancja
    ±0.5pF
  • Grubość (maks)
    0.063" (1.60mm)
  • Współczynnik temperaturowy
    C0G, NP0
  • Rozmiar / Wymiar
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Seria
  • oceny
  • Opakowania
    Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    1206 (3216 Metric)
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 125°C
  • Rodzaj mocowania
    Surface Mount, MLCC
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    8 Weeks
  • Lead Style
  • Główny odstęp
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
  • cechy
    High Temperature
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    5.6pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
  • Pojemność
    5.6pF