Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1111J5004P30BUT
Poproś o wycenę
polski
3462896Obraz 1111J5004P30BUT.Knowles Syfer
1111J5004P30BUT
  • Part Number
    1111J5004P30BUT
  • Opis
    CAP CER 4.3PF 500V C0G/NP0 1111
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    500V
  • Tolerancja
    ±0.1pF
  • Grubość (maks)
    0.070" (1.78mm)
  • Współczynnik temperaturowy
    C0G, NP0 (1B)
  • Rozmiar / Wymiar
    0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
  • Seria
  • oceny
  • Opakowania
    Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    1111 (2828 Metric)
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 125°C
  • Rodzaj mocowania
    Surface Mount, MLCC
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Style
  • Główny odstęp
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
  • cechy
    High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    4.3pF ±0.1pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
  • Pojemność
    4.3pF