Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 0805Y0630331FFR
Poproś o wycenę
polski
4059782Obraz 0805Y0630331FFR.Knowles Syfer
0805Y0630331FFR
Na stanie
24000+
  • Part Number
    0805Y0630331FFR
  • Opis
    CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 0805
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    63V
  • Tolerancja
    ±1%
  • Grubość (maks)
    0.051" (1.30mm)
  • Rozmiar / Wymiar
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Seria
    FlexiCap™
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 125°C
  • cechy
    Soft Termination, High Temperature
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    330pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
  • Pojemność
    330pF