Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 0805Y0251P80DFT
Poproś o wycenę
polski
2066708Obraz 0805Y0251P80DFT.Knowles Syfer
0805Y0251P80DFT
Na stanie
6000+
  • Part Number
    0805Y0251P80DFT
  • Opis
    CAP CER 1.8PF 25V C0G/NP0 0805
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    25V
  • Tolerancja
    ±0.5pF
  • Grubość (maks)
    0.051" (1.30mm)
  • Rozmiar / Wymiar
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Seria
    FlexiCap™
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 125°C
  • cechy
    Soft Termination, High Temperature
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    1.8pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
  • Pojemność
    1.8pF