Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 0805J1000331FFR
Poproś o wycenę
polski
191228Obraz 0805J1000331FFR.Knowles Syfer
0805J1000331FFR
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
24000+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    0805J1000331FFR
  • Opis
    CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0805
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    100V
  • Tolerancja
    ±1%
  • Grubość (maks)
    0.051" (1.30mm)
  • Współczynnik temperaturowy
    C0G, NP0
  • Rozmiar / Wymiar
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Seria
  • oceny
  • Opakowania
    Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric)
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 125°C
  • Rodzaj mocowania
    Surface Mount, MLCC
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    8 Weeks
  • Lead Style
  • Główny odstęp
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
  • cechy
    High Temperature
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    330pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
  • Pojemność
    330pF