Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 0603J2000820FCR
Poproś o wycenę
polski
4603079Obraz 0603J2000820FCR.Knowles Syfer
0603J2000820FCR
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
32000+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    0603J2000820FCR
  • Opis
    CAP CER 82PF 200V C0G/NP0 0603
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    200V
  • Tolerancja
    ±1%
  • Grubość (maks)
    0.032" (0.80mm)
  • Współczynnik temperaturowy
    C0G, NP0 (1B)
  • Rozmiar / Wymiar
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Seria
  • oceny
  • Opakowania
    Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    0603 (1608 Metric)
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 125°C
  • Rodzaj mocowania
    Surface Mount, MLCC
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    8 Weeks
  • Lead Style
  • Główny odstęp
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
  • cechy
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    82pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
  • Pojemność
    82pF