Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > C0805C330JCGACTU
Poproś o wycenę
polski
4987704Obraz C0805C330JCGACTU.KEMET
C0805C330JCGACTU
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    C0805C330JCGACTU
  • Opis
    CAP CER 33PF 500V C0G/NP0 0805
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    500V
  • Tolerancja
    ±5%
  • Grubość (maks)
    0.055" (1.40mm)
  • Współczynnik temperaturowy
    C0G, NP0
  • Rozmiar / Wymiar
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Seria
    C
  • oceny
  • Opakowania
    Cut Tape (CT)
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Inne nazwy
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 125°C
  • Rodzaj mocowania
    Surface Mount, MLCC
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    52 Weeks
  • Lead Style
  • Główny odstęp
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
  • cechy
    High Voltage
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    33pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
  • Pojemność
    33pF