Dom > Produkty > Kondensatory > Aluminiowe kondensatory elektrolityczne > ALF20C152FP500
Poproś o wycenę
polski
5238234Obraz ALF20C152FP500.KEMET
ALF20C152FP500
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
120+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    ALF20C152FP500
  • Opis
    CAP ALU 1500UF 20% 500V PRESSFIT
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    500V
  • Tolerancja
    ±20%
  • Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu
  • Rozmiar / Wymiar
    1.772" Dia (45.00mm)
  • Seria
    ALF20
  • Ripple Current @ Low Frequency
    5.97A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    9.76A @ 10kHz
  • oceny
  • Polaryzacja
    Polar
  • Opakowania
    Bulk
  • Package / Case
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • temperatura robocza
    -40°C ~ 85°C
  • Rodzaj mocowania
    Through Hole, Press-Fit
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    22 Weeks
  • Żywotność @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Główny odstęp
    0.886" (22.50mm)
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedancja
    82 mOhms
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    4.213" (107.00mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    110 mOhm @ 100Hz
  • szczegółowy opis
    1500µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 110 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • Pojemność
    1500µF