Dom > Produkty > Kryształy, oscylatory, rezonatory > Oscylatory > XLP735001.163000I
Poproś o wycenę
polski
2354152Obraz XLP735001.163000I.IDT (Integrated Device Technology)
XLP735001.163000I
  • Part Number
    XLP735001.163000I
  • Opis
    OSC XO 1.163MHZ LVPECL SMD
  • Model ECAD
  • Napięcie - Dostawa
    3.3V
  • Rodzaj
    XO (Standard)
  • Rozmiar / Wymiar
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)