Dom > Produkty > Kryształy, oscylatory, rezonatory > Oscylatory > XLH536100.000000X
Poproś o wycenę
polski
5907736Obraz XLH536100.000000X.IDT (Integrated Device Technology)
XLH536100.000000X
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
500+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    XLH536100.000000X
  • Opis
    OSC XO 100.000MHZ HCMOS SMD
  • Model ECAD
  • Napięcie - Dostawa
    3.3V
  • Rodzaj
    XO (Standard)
  • Rozmiar / Wymiar
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)