Poproś o wycenę
polski
M50-3002845
  • Part Number
    M50-3002845
  • Opis
    CONNECTOR SOCKET
  • Stan ołowiu / status RoHS
    Bezołowiowa / zgodna z RoHS
  • Model ECAD
  • napięcie znamionowe
  • Zakończenie
    Solder
  • Styl
    Board to Board or Cable
  • Seria
    Archer M50
  • Rozstaw rzędów - łączenie
    0.050" (1.27mm)
  • Pitch-Mating
    0.050" (1.27mm)
  • Opakowania
    Tube
  • temperatura robocza
    -40°C ~ 105°C
  • Liczba rzędów
    2
  • Ilość Pozycje Loaded
    All
  • Liczba biegunów
    56
  • Rodzaj mocowania
    Through Hole
  • Materiał Palność ocena
    UL94 V-0
  • Kojarzonych Układanie Heights
    5.4mm, 6.08mm, 9.37mm
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Różnicowa transmisja danych
    Polyamide (PA6T), Nylon 6T
  • Wysokość izolacji
    0.173" (4.40mm)
  • Kolor izolacji
    Black
  • Stopień ochrony
  • cechy
  • mocowanie Rodzaj
    Push-Pull
  • szczegółowy opis
    56 Position Receptacle Connector Through Hole
  • Aktualna ocena
    1A
  • Contact Type
    Female Socket
  • Kształt kontaktów
    Square
  • Materiał styków
    Phosphor Bronze
  • Długość kontaktu - post
    0.094" (2.40mm)