Dom > Produkty > Pudełka, obudowy, stojaki > Pudła > 1447AL10
Poproś o wycenę
polski
1447AL10
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    1447AL10
  • Opis
    BOX STEEL GRAY 60"L X 37.38"W
  • Model ECAD
  • Waga
    257 lbs (116.6kg)
  • Grubość
    14 Gauge
  • Rozmiar / Wymiar
    60.000" L x 37.380" W (1524.00mm x 949.45mm)
  • informacje o dostawie
    Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
  • Seria
    1447A
  • oceny
    IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
  • Materiał Palność ocena
  • Materiał
    Metal, Steel
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość
    10.000" (254.00mm)
  • cechy
    Interior Panels
  • szczegółowy opis
    Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 60.000" L x 37.380" W (1524.00mm x 949.45mm) X 10.000" (254.00mm)
  • Projekt
    Hinged Door, Lid
  • Typ kontenera
    Box
  • Kolor
    Gray
  • Powierzchnia (dł x szer)
    2243 in² (1.447 m²)