Dom > Produkty > Kable, przewody > Kable światłowodowe > CG1441PNU-ILPAS
Poproś o wycenę
polski
CG1441PNU-ILPAS
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1640+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    CG1441PNU-ILPAS
  • Opis
    144F 62.5 TB IND PLN INTLK ALU
  • szczegółowy opis
    Fiber Optic Cable
CG152U075R3C
CG152U075R3C
Opis: CAP ALUM 1500UF 75V SCREW