Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory Filmowe > B81122A1473M
Poproś o wycenę
polski
4338779Obraz B81122A1473M.EPCOS
B81122A1473M
  • Part Number
    B81122A1473M
  • Opis
    CAP FILM 0.047UF 20% 250VAC RAD
  • Model ECAD
  • Napięcie znamionowe - DC
  • Napięcie znamionowe - AC
    250V
  • Tolerancja
    ±20%
  • Zakończenie
    PC Pins
  • Rozmiar / Wymiar
    1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm)
  • Seria
    B81122
  • oceny
  • Opakowania
    Bulk
  • Package / Case
    Radial
  • Inne nazwy
    B81122A1473M000
  • temperatura robocza
    -40°C ~ 100°C
  • Rodzaj mocowania
    Through Hole
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Główny odstęp
    0.886" (22.50mm)
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    0.630" (16.00mm)
  • cechy
  • Materiał dielektryka
    Polypropylene (PP)
  • szczegółowy opis
    0.047µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP) Radial
  • Pojemność
    0.047µF