Dom > Produkty > Kondensatory > Aluminiowe kondensatory elektrolityczne > B43504E2687M007
Poproś o wycenę
polski
B43504E2687M007
Na stanie
520+
  • Part Number
    B43504E2687M007
  • Opis
    CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    200V
  • Tolerancja
    ±20%
  • Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu
  • Rozmiar / Wymiar
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Seria
    B43504
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.9A @ 100Hz
  • Package / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Inne nazwy
    B43504E2687M 7
    B43504E2687M7
    B43504E2687M7-ND
  • temperatura robocza
    -40°C ~ 105°C
  • Rodzaj mocowania
    Through Hole
    36 Weeks
  • Żywotność @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Główny odstęp
    0.394" (10.00mm)
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedancja
    230 mOhms
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    190 mOhm @ 100Hz
  • szczegółowy opis
    680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Pojemność
    680µF