Dom > Produkty > Kondensatory > Aluminiowe kondensatory elektrolityczne > B43504E2158M000
Poproś o wycenę
polski
222824
B43504E2158M000
Na stanie
240+
  • Part Number
    B43504E2158M000
  • Opis
    CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    200V
  • Tolerancja
    ±20%
  • Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu
  • Rozmiar / Wymiar
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Seria
    B43504
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.4A @ 100Hz
  • Package / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Inne nazwy
    B43504E2158M
    B43504E2158M-ND
  • temperatura robocza
    -40°C ~ 105°C
  • Rodzaj mocowania
    Through Hole
    36 Weeks
  • Żywotność @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Główny odstęp
    0.394" (10.00mm)
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    90 mOhm @ 100Hz
  • szczegółowy opis
    1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 90 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Pojemność
    1500µF