Dom > Produkty > Kondensatory > Aluminiowe kondensatory elektrolityczne > B43458A9129M003
Poproś o wycenę
polski
236653
B43458A9129M003
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
24+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    B43458A9129M003
  • Opis
    CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
  • Model ECAD
  • Napięcie - znamionowe
    400V
  • Tolerancja
    ±20%
  • Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu
  • Rozmiar / Wymiar
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Seria
    B43458
  • Ripple Current @ Low Frequency
    31A @ 100Hz
  • oceny
  • Polaryzacja
    Polar
  • Opakowania
    Bulk
  • Package / Case
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Inne nazwy
    B43458A9129M 3
    B43458A9129M 3
    B43458A9129M3-ND
  • temperatura robocza
  • Rodzaj mocowania
    Chassis Mount
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    18 Weeks
  • Żywotność @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Główny odstęp
    1.248" (31.70mm)
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedancja
    9 mOhms
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    8.728" (221.70mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    8 mOhm @ 100Hz
  • szczegółowy opis
    12000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • Pojemność
    12000µF