Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > TNPW201014K3BETF
Poproś o wycenę
polski
5887348Obraz TNPW201014K3BETF.Dale / Vishay
TNPW201014K3BETF
  • Part Number
    TNPW201014K3BETF
  • Opis
    RES 14.3K OHM 0.1% 2/5W 2010
  • Stan ołowiu / status RoHS
    Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Arkusze danych
  • Model ECAD
  • Tolerancja
    ±0.1%
  • Współczynnik temperaturowy
    ±25ppm/°C
  • Dostawca urządzeń Pakiet
    2010
  • Rozmiar / Wymiar
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Seria
    TNPW
  • Tryb panel
    14.3 kOhms
  • Moc (W)
    0.4W, 2/5W
  • Opakowania
    Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Inne nazwy
    TNPW2010 14K3 0.1% T9 R02
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 125°C
  • Liczba zakończeń
    2
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    0.030" (0.75mm)
  • cechy
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    14.3 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film